ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2015-2016

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ         ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ(ΚΑΒΑΛΑ)Τ.Ε.Ι

 

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ       ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ(ΞΑΝΘΗ)Α.Ε.Ι

 

ΑΙΒΑΛΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ           ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ(ΠΑ.ΜΑΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)Α.Ε.Ι

 

ΑΛΗΣΙΑΝΗΣ ΤΑΣΟΣ               ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)Α.Ε.Ι

 

ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ          ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ(ΙΩΑΝΝΙΝΑ)Α.Ε.Ι

 

ΒΕΡΒΕΛΙΘΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ     ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ(ΠΑ.ΜΑΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)Α.Ε.Ι

 

ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ       ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ(ΣΗΤΕΙΑ)Τ.Ε.Ι

 

ΓΙΑΖΙΤΖΗΣ ΜΑΡΔΑΡΙΟΣ       ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ

 

ΔΑΒΑΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ            ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ

 

ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ(ΟΠΛΑ)

 

ΚΑΛΥΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ               ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)Τ.ΕΙ

 

ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ      ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ(ΚΑΒΑΛΑ)Τ.Ε.Ι

 

ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ         ΧΗΜΕΙΑΣ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)Α.Ε.Ι

 

ΚΥΡΙΑΖΗ ΗΡΩ                    ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ)Α.Ε.Ι

 

ΛΑΖΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ           ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ(ΣΩΜΑΤΑ)

 

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΗΣ   ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)Α.Ε.Ι

 

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ(ΚΑΒΑΛΑ)Τ.Ε.Ι

 

ΜΠΑΣΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ          ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ(ΠΑ.ΜΑΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)Α.Ε.Ι

 

ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΒΑΝΑ           ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)Α.Ε.Ι

 

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ    ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ(ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)Α.Ε.Ι

 

ΟΦΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ        ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)Α.Ε.Ι

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ   ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ

 

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ   ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ(ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)Τ.Ε.Ι

 

ΤΖΙΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ   ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)Τ.Ε.Ι

 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ     ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)Α.Ε.Ι

 

ΦΛΩΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ    ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ(ΣΜΥΝ)

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2014-2015

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ              ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ &ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ(ΚΑΒΑΛΑ)Τ.Ε.Ι

 

ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ                  ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)Α.Ε.Ι

 

ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ        ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ(ΦΛΩΡΙΝΑ)Τ.Ε.Ι

 

ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ            ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ(ΚΑΒΑΛΑ)Τ.Ε.Ι

 

ΚΟΝΤΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ                       ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ(ΙΩΑΝΝΙΝΑ)Α.Ε.Ι 

 

ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                  ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ(ΚΑΒΑΛΑ)Τ.Ε.Ι

 

ΜΗΤΡΟΥ ΔΑΝΑΗ                   ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)Α.Ε.Ι

 

ΟΦΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ                       ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ(ΞΑΝΘΗ) Α.Ε.Ι

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ            ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ (ΧΑΝΙΑ) Α.Ε.Ι

 

ΠΑΝΤΕΡΜΑΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ                           ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

 

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ      ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ(ΜΥΤΙΛΗΝΗ)Α.Ε.Ι

 

ΠΡΙΟΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ                                 ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)Α.Ε.Ι

 

ΤΣΙΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                          ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)Α.Ε.Ι

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ Ο.Ε.Φ.Ε Α' ΚΑΙ Β' ΦΑΣΗΣ

                                          ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ Ο.Ε.Φ.Ε                                                                               

ΤΗ ΦΕΤΙΝΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2016-2017 ΤΑ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΚΑ ΘΕΜΑΤΑ  ΘΑ ΛΑΒΟΥΝ ΧΩΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΕ ΔΥΟ ΦΑΣΕΙΣ,ΜΙΑ ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ.ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΔΥΟ ΦΑΣΕΩΝ(ΑΝΑ ΤΑΞΗ).ΦΥΣΙΚΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΥΝ ΤΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ. (Ο.Ε.Φ.Ε:ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΦΡΟΝΤΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ).

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 2017 ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟΤΟΠΟ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ(www.oefe.gr)

                                                       

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α'ΦΑΣΗΣ(3/5/7-1-2017)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β'ΦΑΣΗΣ(2-4-2017 έως 23-4-2017)                                         

                      

Η ΥΛΗ ΤΩΝ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΤΗΣ Α'ΦΑΣΗΣ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ